Klor Jeneratör Merkezi Sitemize Hoşgeldiniz

 
EKOLOJİK YAŞAM İÇİN
Harici Kimyasal Kullanılmadan Su dezenfeksiyonu, kireçlenme / korozyon önleme sistemleri geleceğin sistemleridir.
 İnsan sağlığına ve çevreye katkıda bulunurlar.

İçeriğe git

 İbrahim Ergün
KAPTAN
Kimya Yük. Müh.

                             Harici Kimysal Madde Kullanmadan Her Tür                            

                                                                                               Suyun Dezenfeksiyonu

                                     Yerinde Hipoklorit Üretim Sistemleri

 

KİREÇLENME ÖNLEYİCİ CİHAZLARIN ENDÜSTRİYEL TATBİKATI

 SERT SU PROBLEMLERİNE BASİT ÇÖZÜM

     Sert su Problemleri :

       Kazan taşı oluşumu, duruşlar, üretim kaybı, yatırım malzemelerinin erken değişimi ve artan enerji kullanımı olarak, şirketlerde her yıl milyonlarmalolur. Şirketler maliyetleri azaltmak ve daha verimli olmak için atan baskı altında olmakla beraber bunu çevre ile dost yöntemlerle sağlamalıdırlar. Toplumun çevre konularına artan ilgisi yanında bu alanda daima artan kanunlar da bu problemin birleşik hale gelmesine neden olmaktadır.

     Çözüm :

     Bu çaresiz problemin çözümünde yardımcı olmak üzere, Bu sistemler dünya çapında kazan taşı problemlerinin çözümünde pek çok yılda elde ettiği deneyimler ile geliştirilmiştir. Bunlar özellikle bu günün sanayisine, kimyasal kazan taşı oluşumu önleme ve mekanik kazan taşı temizlemeye, etkin proaktif ve çevre dostu alternatifler sağlamaktadır.

   Şirketler, taş oluşumu problemlerini bir bu cihazlar ile çözdüklerinde, kazan taşı önleme ve eski kazan taşı katmanlarının azaltılmasında alışılagelmiş metodlardaki dezavantajlar olmadan fayda sağlamaktadır. Kazan ve soğutma kulelerinde kazan taşı oluşumunu önlemeye ilave olarak,

   Bu cihazlar kompresörlerde, su verilen tesis ve makinalarda, buhar jeneratörlerinde, de-inking tesislerinde, kağıt fabrikalar likör hatlarında, kondenserlerde ve hava şartlandırma tesislerinde de kazan taşı problemlerini ortadan kaldırmıştır. Kireç taşı, alçı ve bakteri tabakalanması bu cihazlar ile işlem gören birikimlere örnektir.

 

     Kullanım yerleri :

     Kağıt üreticileri, Çelik üreticileri, Yiyecek ve içecek, Kimya Sanayi, Şeker rafinerileri, Petrol üretimi, Atık su arıtma, Mezbahalar, Enerji santralleri, Çimento fabrikaları, Kablo fabrikaları, Plastik kalıp yapma, Tekstil fabrikaları, Belediye su tedarikçileri, Büyük yapılar, Su ısıtıcıları - Evaporatif soğutucular - Ters osmoz sistemleri - Pompalar - Vanalar - Kazanlar - Radyatörler - Sulama ve Sistemleri - Isı eşanjörleri - Boru hatları - Belediyeler - Yağ soğutucusu - Soğutma yastıkları - Soğutucular - Alev boruları - Havalandırıcılar - Petrol boru hatları - Kondansatörler - Santrifüjler - Kemer presler - Yıkayıcılar - Kompresörler v.b.

 

        

  

    

 cl2   cl2 jeneratör merkezi
      

 

 


 


İçeriğe geri döna> | Ana menuya dön